אודות המרכז

אוסנת וצחי קריזה,

היא –  מאמנת אישית מובילה עוד מהתקופה שחשבו שאימון אישי זה רק בחדר כושר… אוסנת מדריכה, מאירת דרך ומלווה בשבילי החיים.

הוא – לשעבר בעלים ומנכ"ל של חברת אבנט, איש עסקים מצליח, יזם, איש חזון ומאיר דרך לעסקים ואנשים.

המרכז לעיצוב החיים

המרכז הוקם מתוך אמונה שלכל אדם ניתנה האפשרות לעצב את חייו, להביא לידי ביטוי את המהות הפנימית שלו ובכך לחיות באושר מתוך חופש ועוצמה. אוסנת וצחי, ביחד ולחוד, מאירים לאנשים את הדרך למהות שלהם, מסייעים להם להתחבר אליה, למצוא את המיוחד שבהם וכמובן להביאו לידי ביטוי.
המרכז לעיצוב החיים הוא מקום המפגש של האנרגיה המדהימה והניסיון המקצועי של אוסנת, והידע הרחב והיכולות המיוחדות של צחי.

במרכז אנחנו משתמשים במתודולוגיה ייחודית ליצירת מובילות ופריצות דרך ליחידים וקבוצות, ארגונים ואנשים פרטיים. פיתחנו את השיטה מתוך ניסיון עשיר – מעל 20 שנות אימון של אוסנת, ומעל 30 שנות ניהול ופיתוח עסקי של צחי. השיטה תחולל טרנספורמציה ביכולת האישית שלך, באמצעות מחויבות, פעולה, אימון, ותרגול עצמי.

פשוט אני

בתפיסה שלנו, "המבוגר שאני לא באמת שכח את הילד שהייתי", ולכן מאוד משמעותי לנו כהורים לייצר אפשרות בה הילד שלנו לומד לברוא את המציאות של עצמו. לומד איך לשנות את התפיסה שלו את עצמו והכי הכי - לחזק את האמונה שלו בעצמו. וככל שיותר מוקדם, כך יותר טוב. בגיל הזה הילד (או הילדה) שלך עלול להרגיש שהוא כשיר פחות מאחרים ולהסתובב עם דימוי עצמי נמוך שנוטה להתקשר לדברים רבים כמו קושי בלימודים, מראה חיצוני, איך שהוא מסתדר בספורט ובאיזו קלות הוא מכיר חברים חדשים. אפשר להגיד שהוא חווה קושי, תסכול ואכזבה.אנחנו נעזור לילד שלכם למצוא את ה"מיוחד" שהוא (כן , כן.. כל אדם הוא מיוחד ועולם ומלואו), ולמצוא את החוזקות שלו. כשהוא יהיה מחובר למיוחד שבו, הוא יאמין יותר בעצמו והוא יפעל ממקום רגוע יותר וקשוב יותר לגבי עצמו ולסביבה שלו. וזה מה שישפיע עליו לאורך כל חייו.

הסדנה לעיצוב החיים

21/10/2018

בוא להבין מה "הסיפורים" שמנהלים אותך, למצוא את המיוחד שבך ולנצל את המתנות שקיבלת על מנת לחיות את חייך ממקום של חופש ועוצמה. רוצה להפוך את החיים מחוויה של נטל ודאגה לחוויה של הנאה והתרגשות? רוצה לקבל כלים ליחסים טובים יותר עם הילדים? רוצה לקבל עזרה להחזיר את הניצוץ לזוגיות? מטרת הסדנה הינה להעביר את המשתתפים תהליך שלם ומובנה שבו הם עוצרים לרגע "את מרוץ החיים" ואת הטיפול בעניינים השותפים ויוצאים למסע של גילוי האפשרויות שלהם והמציאות העתידית שהם רוצים ליצור בעבור עצמם. במהלך התוכנית נחבר את המשתתפים להבנה שיש בידם את היכולת לעצב ולהוביל את העתיד שלהם וניתן להם את הכלים לעשות זאת.

הסדנה לעיצוב החיים והעסק

21/10/2018

"כי אתה זה העסק והעסק זה אתה"
אנו מאמינים שזה "אותו הבן אדם" שמתפקד בעסק ובחיים האישיים שלו. שהמעלות אבל גם החסרונות שלו מובילות אותו בדרך "לחיות את החלום". לכן, בכול שלב בסדנה אנחנו קודם כול נוגעים בפן האישי ורק אחר כך עושים את ההשלכות גם להקשר העסקי. הסדנה נותנת מענה כולל ותפורה לפי הצרכים המיוחדים ליזמים ובעלי עסקים קטנים. כול זאת בהובלה ובליווי של 2 אנשים שהיו שם, חוו את זה, עמדו בפני החלטות דומות והתמודדו בפני אותם פרשות דרכים כמוך.

לסיום - במקום שיש רצון תמיד ישנה גם דרך. אם יש לך מטרה מסוימת ויש משהו אשר מונע ממך להגיע אל המטרה - נשמח לחשוב ביחד איך לגרום לזה לקרות!s