אודות המרכז

אוסנת וצחי קריזה,

היא –  מאמנת אישית מובילה עוד מהתקופה שחשבו שאימון אישי זה רק בחדר כושר… אוסנת מדריכה, מאירת דרך ומלווה בשבילי החיים.

הוא – לשעבר בעלים ומנכ"ל של חברת אבנט, איש עסקים מצליח, יזם, איש חזון ומאיר דרך לעסקים ואנשים.

המרכז לעיצוב החיים

המרכז הוקם מתוך אמונה שלכל אדם ניתנה האפשרות לעצב את חייו, להביא לידי ביטוי את המהות הפנימית שלו ובכך לחיות באושר מתוך חופש ועוצמה. אוסנת וצחי, ביחד ולחוד, מאירים לאנשים את הדרך למהות שלהם, מסייעים להם להתחבר אליה, למצוא את המיוחד שבהם וכמובן להביאו לידי ביטוי.
המרכז לעיצוב החיים הוא מקום המפגש של האנרגיה המדהימה והניסיון המקצועי של אוסנת, והידע הרחב והיכולות המיוחדות של צחי.

במרכז אנחנו משתמשים במתודולוגיה ייחודית ליצירת מובילות ופריצות דרך ליחידים וקבוצות, ארגונים ואנשים פרטיים. פיתחנו את השיטה מתוך ניסיון עשיר – מעל 20 שנות אימון של אוסנת, ומעל 30 שנות ניהול ופיתוח עסקי של צחי. השיטה תחולל טרנספורמציה ביכולת האישית שלך, באמצעות מחויבות, פעולה, אימון, ותרגול עצמי.

הסדנה לעיצוב החיים והעסק

14/10/2018

"כי אתה זה העסק והעסק זה אתה"
אנו מאמינים שזה "אותו הבן אדם" שמתפקד בעסק ובחיים האישיים שלו. שהמעלות אבל גם החסרונות שלו מובילות אותו בדרך "לחיות את החלום". לכן, בכול שלב בסדנה אנחנו קודם כול נוגעים בפן האישי ורק אחר כך עושים את ההשלכות גם להקשר העסקי. הסדנה נותנת מענה כולל ותפורה לפי הצרכים המיוחדים ליזמים ובעלי עסקים קטנים. כול זאת בהובלה ובליווי של 2 אנשים שהיו שם, חוו את זה, עמדו בפני החלטות דומות והתמודדו בפני אותם פרשות דרכים כמוך.

הרצאה - מעבר לקצה

01/09/2018

"בואו להפוך להיות הגרסה הכי טובה של עצמכם"
אוסנת וצחי קריזה פותחים את הלב ומציעים לראשונה חוויה ייחודית, מלאת אנרגיות, ומעוררת השראה. המפגש שזור בסיפור החיים המדהים של הזוג ותגרום לכם להסתכל על החיים שלכם בצורה חדשה שלא חשבתם שאפשרית...

הסדנה לעיצוב החיים

14/10/2018

אוסנת וצחי קריזה שמחים להזמין אותך לחוויה עמוקה, רוחנית ומעשית, סדנה ייחודית בת 6 מפגשים שהיא למעשה מסע פנימה, אל תוך עצמך. מסע בו נאיר את הדרך אל עבר התכלית הייחודית שלך בעולם ונצייד אותך בכלים פרקטיים להמשך החיים.

לסיום - במקום שיש רצון תמיד ישנה גם דרך. אם יש לך מטרה מסוימת ויש משהו אשר מונע ממך להגיע אל המטרה - נשמח לחשוב ביחד איך לגרום לזה לקרות!s