אימונים

רובנו חיים כיום בסביבה משתנה ומרובת אתגרים.
המרוץ היום יומי אינטנסיבי ושוחק.
אנחנו נתקלים על בסיס שוטף בצמתים, התלבטויות וקשיים בתחומים השונים בחיינו.
לפעמים אנחנו תוהים: "מה אני עושה עם החיים שלי?" ,
"איך אני מתמודד עם הבעיה בצורה הטובה ביותר?"
לפעמים אנחנו מרגישים שאנחנו לא במקום שרצינו להיות בו בחיינו, לעיתים פוגשים ריקנות או מחפשים משמעות לחיינו.
אנחנו מאמינם כי לכול אדם ניתנה אפשרות הבחירה לעצב את חייו ולנהל אותם על פי נטיית ליבו ובכך להיות מוגשם, נאהב ומאושר.

" אדם יכול לשנות את חייו על ידי שינוי הגישה שלו "     ) וויליאם  גיימס (

עולם הטרנספורמציה וההתפתחות האישית מאפשר לאנשים לשנות את תפיסתם לגבי הדברים ובכך לייצר שינוי בחייהם. בעזרת כלים של אימון ( Coaching ועוד) ,ניגע כול פעם בנושא אחר, נחקור, נלמד ונתאמן בלפתוח זוויות הסתכלות שונות על מנת לייצר פתח ואפשרות לשינוי.

פשוט אני

בתפיסה שלנו, "המבוגר שאני לא באמת שכח את הילד שהייתי", ולכן מאוד משמעותי לנו כהורים לייצר אפשרות בה הילד שלנו לומד לברוא את המציאות של עצמו. לומד איך לשנות את התפיסה שלו את עצמו והכי הכי - לחזק את האמונה שלו בעצמו. וככל שיותר מוקדם, כך יותר טוב. בגיל הזה הילד (או הילדה) שלך עלול להרגיש שהוא כשיר פחות מאחרים ולהסתובב עם דימוי עצמי נמוך שנוטה להתקשר לדברים רבים כמו קושי בלימודים, מראה חיצוני, איך שהוא מסתדר בספורט ובאיזו קלות הוא מכיר חברים חדשים. אפשר להגיד שהוא חווה קושי, תסכול ואכזבה.אנחנו נעזור לילד שלכם למצוא את ה"מיוחד" שהוא (כן , כן.. כל אדם הוא מיוחד ועולם ומלואו), ולמצוא את החוזקות שלו. כשהוא יהיה מחובר למיוחד שבו, הוא יאמין יותר בעצמו והוא יפעל ממקום רגוע יותר וקשוב יותר לגבי עצמו ולסביבה שלו. וזה מה שישפיע עליו לאורך כל חייו.

הסדנה לעיצוב החיים

21/10/2018

בוא להבין מה "הסיפורים" שמנהלים אותך, למצוא את המיוחד שבך ולנצל את המתנות שקיבלת על מנת לחיות את חייך ממקום של חופש ועוצמה. רוצה להפוך את החיים מחוויה של נטל ודאגה לחוויה של הנאה והתרגשות? רוצה לקבל כלים ליחסים טובים יותר עם הילדים? רוצה לקבל עזרה להחזיר את הניצוץ לזוגיות? מטרת הסדנה הינה להעביר את המשתתפים תהליך שלם ומובנה שבו הם עוצרים לרגע "את מרוץ החיים" ואת הטיפול בעניינים השותפים ויוצאים למסע של גילוי האפשרויות שלהם והמציאות העתידית שהם רוצים ליצור בעבור עצמם. במהלך התוכנית נחבר את המשתתפים להבנה שיש בידם את היכולת לעצב ולהוביל את העתיד שלהם וניתן להם את הכלים לעשות זאת.

הסדנה לעיצוב החיים והעסק

21/10/2018

"כי אתה זה העסק והעסק זה אתה"
אנו מאמינים שזה "אותו הבן אדם" שמתפקד בעסק ובחיים האישיים שלו. שהמעלות אבל גם החסרונות שלו מובילות אותו בדרך "לחיות את החלום". לכן, בכול שלב בסדנה אנחנו קודם כול נוגעים בפן האישי ורק אחר כך עושים את ההשלכות גם להקשר העסקי. הסדנה נותנת מענה כולל ותפורה לפי הצרכים המיוחדים ליזמים ובעלי עסקים קטנים. כול זאת בהובלה ובליווי של 2 אנשים שהיו שם, חוו את זה, עמדו בפני החלטות דומות והתמודדו בפני אותם פרשות דרכים כמוך.

לסיום - במקום שיש רצון תמיד ישנה גם דרך. אם יש לך מטרה מסוימת ויש משהו אשר מונע ממך להגיע אל המטרה - נשמח לחשוב ביחד איך לגרום לזה לקרות!s