אימונים

רובנו חיים כיום בסביבה משתנה ומרובת אתגרים.
המרוץ היום יומי אינטנסיבי ושוחק.
אנחנו נתקלים על בסיס שוטף בצמתים, התלבטויות וקשיים בתחומים השונים בחיינו.
לפעמים אנחנו תוהים: "מה אני עושה עם החיים שלי?" ,
"איך אני מתמודד עם הבעיה בצורה הטובה ביותר?"
לפעמים אנחנו מרגישים שאנחנו לא במקום שרצינו להיות בו בחיינו, לעיתים פוגשים ריקנות או מחפשים משמעות לחיינו.
אנחנו מאמינם כי לכול אדם ניתנה אפשרות הבחירה לעצב את חייו ולנהל אותם על פי נטיית ליבו ובכך להיות מוגשם, נאהב ומאושר.

" אדם יכול לשנות את חייו על ידי שינוי הגישה שלו "     ) וויליאם  גיימס (

עולם הטרנספורמציה וההתפתחות האישית מאפשר לאנשים לשנות את תפיסתם לגבי הדברים ובכך לייצר שינוי בחייהם. בעזרת כלים של אימון ( Coaching ועוד) ,ניגע כול פעם בנושא אחר, נחקור, נלמד ונתאמן בלפתוח זוויות הסתכלות שונות על מנת לייצר פתח ואפשרות לשינוי.

הסדנה לעיצוב החיים והעסק

14/10/2018

"כי אתה זה העסק והעסק זה אתה"
אנו מאמינים שזה "אותו הבן אדם" שמתפקד בעסק ובחיים האישיים שלו. שהמעלות אבל גם החסרונות שלו מובילות אותו בדרך "לחיות את החלום". לכן, בכול שלב בסדנה אנחנו קודם כול נוגעים בפן האישי ורק אחר כך עושים את ההשלכות גם להקשר העסקי. הסדנה נותנת מענה כולל ותפורה לפי הצרכים המיוחדים ליזמים ובעלי עסקים קטנים. כול זאת בהובלה ובליווי של 2 אנשים שהיו שם, חוו את זה, עמדו בפני החלטות דומות והתמודדו בפני אותם פרשות דרכים כמוך.

הרצאה - מעבר לקצה

01/09/2018

"בואו להפוך להיות הגרסה הכי טובה של עצמכם"
אוסנת וצחי קריזה פותחים את הלב ומציעים לראשונה חוויה ייחודית, מלאת אנרגיות, ומעוררת השראה. המפגש שזור בסיפור החיים המדהים של הזוג ותגרום לכם להסתכל על החיים שלכם בצורה חדשה שלא חשבתם שאפשרית...

הסדנה לעיצוב החיים

14/10/2018

אוסנת וצחי קריזה שמחים להזמין אותך לחוויה עמוקה, רוחנית ומעשית, סדנה ייחודית בת 6 מפגשים שהיא למעשה מסע פנימה, אל תוך עצמך. מסע בו נאיר את הדרך אל עבר התכלית הייחודית שלך בעולם ונצייד אותך בכלים פרקטיים להמשך החיים.

לסיום - במקום שיש רצון תמיד ישנה גם דרך. אם יש לך מטרה מסוימת ויש משהו אשר מונע ממך להגיע אל המטרה - נשמח לחשוב ביחד איך לגרום לזה לקרות!s