אימון עסקי משולב

אנחנו בעל ואשה, נשואים בשנית כבר 20 שנה ויש לנו 6 ילדים מתוכם 2 משותפים ושישה נכדים.

הפן העסקי (יזמות, ניהול ותהליכים) של צחי (בעלים ומנכ"ל לשעבר של חברת גליום שעשיתי אקזיט גדול כשמכרתי את גליום לחברת אבנט) יחד עם הפן האימוני, תהליכי רגשי ואישי של אוסנת אפשרו את פיתוח שיטת האימון המשולב, המהווה מנוף לחולל את השינויים  הדרושים והטמעתם בעסק שלך.

המתודה של האימון המשולב משלבת את העולמות, התכנים והיכולות שלנו ומביאה זוויות ראייה, הבנה, פעולה וכלים ייחודיים שהם מחוללי שינוי מהותיים בעסק.

היותנו זוג, העובדה שאנחנו גבר ואישה והשילוב הזה בינינו בין האישי לעסקי, בין הפנימי לחיצוני, בין השכלי לרגשי מוכיח את עצמו כשילוב מנצח.

מהי שיטת "האימון משולב"

שיטת "האימון המשולב" נותנת מענה כולל לעסק שלך ותפורה לפי הצרכים המיוחדים לך. משלב המיפוי של העסק, דרך תהליך העיצוב האסטרטגי המגדיר יעדים מוחשיים, ברורים ומוגדרים לעסק ועד לליווי הצמוד הדרוש להטמעת השינוי בעסק.
כול זאת בהובלה ובליווי של 2 אנשים שהיו שם, חוו את מה שאת/ה חווה, עמדו בפני החלטות דומות והתמודדו בפני פרשות דרכים כמוך.
זה יאפשר לך ללכת על החלום שלך עם "גב" איתן בתוך סביבה תומכת להתפתחות ולטרנספורמציה  .

בשלב העיצוב האסטרטגי תתרגש מחדש. תחווה שוב את תחושת היזמות, תצייר תמונת עתיד חדשה אליה את/ה רוצה להוביל את העסק שלך, בתהליך מובנה,  שמוציא אותך לדרך עם חזון ותוכנית פעולה מפורטת ומפורקת לשלבים למימוש.

השיטה מורכבת משלושה שלבים (כול שלב עומד בפני עצמו) :

שלב ראשון – מיפוי

 •   מטרה – בניית תמונה ברורה על ההתנהלות העסקית. (משהו כמו צילום CT  לעסק)
 • הבטחה – בתום השלב הזה תינתן תמונה ברורה ומדויקת של נקודות החוזקה של
  העסק, מהן חולשותיו, איפה ההזדמנויות ומהם האתגרים  שעומדים בפניו.
  יהיו מסקנות והמלצות לביצוע. 

שלב שני – סדנה לעיצוב אסטרטגי של העסק
מטרה – לבחון מה משרת את העסק ומה לא, לנסח חזון לעסק, להגדיר  ולבנות תוכנית
אסטרטגית  לשלוש שנים קדימה.
הבטחה – בתום השלב הזה תתקבל החלטה משותפת מה מהתנהלות היום  ("ארגז
כלים", משאבים, נוהלים, תפקידים)  משרת את העסק ומה לא, ו..

 • יהיה "חזון" לעסק
 • תהיה תוכנית אסטרטגית לשלוש השנים הבאות
 • יהיו אבני דרך חודשיים עם מדדים
 • תהיה תוכנית להנעה  לפעולה מיידית.

פורמט הסדנא – שלושה ימים (במרוכז או בנפרד)  או  6 מפגשים של 4 שעות כול אחד

שלב שלישי – ליווי והטמעה

 • מטרה – עמידה באבני הדרך תוך הקניית הרגלי עבודה בריאים לעסק.
 •  אנחנו מלווים את הניהול השוטף לעמידה באבני הדרך.
 • מובילים מפגשי מעקב המוודאים שהעסק פועל ברוח החזון, הערכים והתוכנית  האסטרטגית .
 • הבטחה – הכוונה להתנהלות נכונה מול אבני הדרך, בניית תהליכים וכלים לייעול העסק
  בשוטף תוך מתן אוזן קשבת ותמיכה צמודה.

 

פשוט אני

בתפיסה שלנו, "המבוגר שאני לא באמת שכח את הילד שהייתי", ולכן מאוד משמעותי לנו כהורים לייצר אפשרות בה הילד שלנו לומד לברוא את המציאות של עצמו. לומד איך לשנות את התפיסה שלו את עצמו והכי הכי - לחזק את האמונה שלו בעצמו. וככל שיותר מוקדם, כך יותר טוב. בגיל הזה הילד (או הילדה) שלך עלול להרגיש שהוא כשיר פחות מאחרים ולהסתובב עם דימוי עצמי נמוך שנוטה להתקשר לדברים רבים כמו קושי בלימודים, מראה חיצוני, איך שהוא מסתדר בספורט ובאיזו קלות הוא מכיר חברים חדשים. אפשר להגיד שהוא חווה קושי, תסכול ואכזבה.אנחנו נעזור לילד שלכם למצוא את ה"מיוחד" שהוא (כן , כן.. כל אדם הוא מיוחד ועולם ומלואו), ולמצוא את החוזקות שלו. כשהוא יהיה מחובר למיוחד שבו, הוא יאמין יותר בעצמו והוא יפעל ממקום רגוע יותר וקשוב יותר לגבי עצמו ולסביבה שלו. וזה מה שישפיע עליו לאורך כל חייו.

הסדנה לעיצוב החיים

21/10/2018

בוא להבין מה "הסיפורים" שמנהלים אותך, למצוא את המיוחד שבך ולנצל את המתנות שקיבלת על מנת לחיות את חייך ממקום של חופש ועוצמה. רוצה להפוך את החיים מחוויה של נטל ודאגה לחוויה של הנאה והתרגשות? רוצה לקבל כלים ליחסים טובים יותר עם הילדים? רוצה לקבל עזרה להחזיר את הניצוץ לזוגיות? מטרת הסדנה הינה להעביר את המשתתפים תהליך שלם ומובנה שבו הם עוצרים לרגע "את מרוץ החיים" ואת הטיפול בעניינים השותפים ויוצאים למסע של גילוי האפשרויות שלהם והמציאות העתידית שהם רוצים ליצור בעבור עצמם. במהלך התוכנית נחבר את המשתתפים להבנה שיש בידם את היכולת לעצב ולהוביל את העתיד שלהם וניתן להם את הכלים לעשות זאת.

הסדנה לעיצוב החיים והעסק

21/10/2018

"כי אתה זה העסק והעסק זה אתה"
אנו מאמינים שזה "אותו הבן אדם" שמתפקד בעסק ובחיים האישיים שלו. שהמעלות אבל גם החסרונות שלו מובילות אותו בדרך "לחיות את החלום". לכן, בכול שלב בסדנה אנחנו קודם כול נוגעים בפן האישי ורק אחר כך עושים את ההשלכות גם להקשר העסקי. הסדנה נותנת מענה כולל ותפורה לפי הצרכים המיוחדים ליזמים ובעלי עסקים קטנים. כול זאת בהובלה ובליווי של 2 אנשים שהיו שם, חוו את זה, עמדו בפני החלטות דומות והתמודדו בפני אותם פרשות דרכים כמוך.

לסיום - במקום שיש רצון תמיד ישנה גם דרך. אם יש לך מטרה מסוימת ויש משהו אשר מונע ממך להגיע אל המטרה - נשמח לחשוב ביחד איך לגרום לזה לקרות!s