חדר כושר לחיים

"אדם יכול לשנות את חייו על ידי שינוי הגישה שלו"  (וויליאם גיימס)

רובנו חיים כיום בסביבה משתנה ומרובת אתגרים.  היות ושינוי הוא דבר מתמשך, אנחנו פוגשים קשיים ואתגרים על בסיס שוטף ויום יומי.

בדומה לחדר כושר רגיל שבו אנחנו מחזקים ומותחים את השרירים הפיזיים שלנו,  "חדר כושר לחיים" – הינו אימון קבוצתי המאפשר לכול משתתף לחזק, לתמוך ולמתוח את השרירים הנפשיים/רגשיים שלו באופן קבוע, בסביבה מאפשרת, תומכת ומזמינה עם עוד אנשים שחולקים את אותו הרצון לחולל טרנספורמציה בחיים שלהם.

בעזרת כלים מגוונים של אימון (Coaching ועוד), ניגע כול פעם בנושא אחר, נחקור, נלמד ונתאמן ביחד בלפתוח זוויות הסתכלות שונות על מנת לייצר פתח ואפשרות לשינוי.

כול מפגש יחולק לשלושה חלקים – שיתוף, לימוד והעמקה, אימון ותרגול. המפגשים יאפשרו למשתתפים ליהנות מיתרונותיה של עבודה בקבוצה, מתחושת שייכות, מהמשכיות וגם מאינטראקציה אישית.

המפגשים יתקיימו בתחילה אחת לשבוע ויהיו בני שעתיים.

ניתן להשתתף על בסיס חד פעמי או כרטיסייה.

את המפגשים ינחו אוסנת קריזה וצחי קריזה:

אוסנת – מדריכה, מאירת דרך ומלווה אנשים בתהליכי שינוי, צמיחה והתפתחות קרוב ל 20 שנה עם קבוצות, ארגונים ויחידים.
צחי קריזה – יזם, איש חזון ומאיר דרך לעסקים ואנשים, בעלים ומנכ"ל משותף לשעבר של חברת אבנט ישראל.

 

הסדנה לעיצוב החיים והעסק

10/06/2018

"כי אתה זה העסק והעסק זה אתה"
אנו מאמינים שזה "אותו הבן אדם" שמתפקד בעסק ובחיים האישיים שלו. שהמעלות אבל גם החסרונות שלו מובילות אותו בדרך "לחיות את החלום". לכן, בכול שלב בסדנה אנחנו קודם כול נוגעים בפן האישי ורק אחר כך עושים את ההשלכות גם להקשר העסקי. הסדנה נותנת מענה כולל ותפורה לפי הצרכים המיוחדים ליזמים ובעלי עסקים קטנים. כול זאת בהובלה ובליווי של 2 אנשים שהיו שם, חוו את זה, עמדו בפני החלטות דומות והתמודדו בפני אותם פרשות דרכים כמוך.

הרצאה - מעבר לקצה

01/09/2018

"בואו להפוך להיות הגרסה הכי טובה של עצמכם"
אוסנת וצחי קריזה פותחים את הלב ומציעים לראשונה חוויה ייחודית, מלאת אנרגיות, ומעוררת השראה. המפגש שזור בסיפור החיים המדהים של הזוג ותגרום לכם להסתכל על החיים שלכם בצורה חדשה שלא חשבתם שאפשרית...

הסדנה לעיצוב החיים

10/06/2018

אוסנת וצחי קריזה שמחים להזמין אותך לחוויה עמוקה, רוחנית ומעשית, סדנה ייחודית בת 6 מפגשים שהיא למעשה מסע פנימה, אל תוך עצמך. מסע בו נאיר את הדרך אל עבר התכלית הייחודית שלך בעולם ונצייד אותך בכלים פרקטיים להמשך החיים.

לסיום - במקום שיש רצון תמיד ישנה גם דרך. אם יש לך מטרה מסוימת ויש משהו אשר מונע ממך להגיע אל המטרה - נשמח לחשוב ביחד איך לגרום לזה לקרות!s