חדר כושר לחיים

"אדם יכול לשנות את חייו על ידי שינוי הגישה שלו"  (וויליאם גיימס)

רובנו חיים כיום בסביבה משתנה ומרובת אתגרים.  היות ושינוי הוא דבר מתמשך, אנחנו פוגשים קשיים ואתגרים על בסיס שוטף ויום יומי.

בדומה לחדר כושר רגיל שבו אנחנו מחזקים ומותחים את השרירים הפיזיים שלנו,  "חדר כושר לחיים" – הינו אימון קבוצתי המאפשר לכול משתתף לחזק, לתמוך ולמתוח את השרירים הנפשיים/רגשיים שלו באופן קבוע, בסביבה מאפשרת, תומכת ומזמינה עם עוד אנשים שחולקים את אותו הרצון לחולל טרנספורמציה בחיים שלהם.

בעזרת כלים מגוונים של אימון (Coaching ועוד), ניגע כול פעם בנושא אחר, נחקור, נלמד ונתאמן ביחד בלפתוח זוויות הסתכלות שונות על מנת לייצר פתח ואפשרות לשינוי.

כול מפגש יחולק לשלושה חלקים – שיתוף, לימוד והעמקה, אימון ותרגול. המפגשים יאפשרו למשתתפים ליהנות מיתרונותיה של עבודה בקבוצה, מתחושת שייכות, מהמשכיות וגם מאינטראקציה אישית.

המפגשים יתקיימו בתחילה אחת לשבוע ויהיו בני שעתיים.

ניתן להשתתף על בסיס חד פעמי או כרטיסייה.

את המפגשים ינחו אוסנת קריזה וצחי קריזה:

אוסנת – מדריכה, מאירת דרך ומלווה אנשים בתהליכי שינוי, צמיחה והתפתחות קרוב ל 20 שנה עם קבוצות, ארגונים ויחידים.
צחי קריזה – יזם, איש חזון ומאיר דרך לעסקים ואנשים, בעלים ומנכ"ל משותף לשעבר של חברת אבנט ישראל.

 

תכנית ההכשרה לגיבורי על

31/12/2018

בתפיסה שלנו, "המבוגר שאני לא באמת שכח את הילד שהייתי", ולכן מאוד משמעותי לנו כהורים לייצר אפשרות בה הילד שלנו לומד לברוא את המציאות של עצמו. לומד איך לשנות את התפיסה שלו את עצמו והכי הכי - לחזק את האמונה שלו בעצמו. וככל שיותר מוקדם, כך יותר טוב. בגיל הזה הילד (או הילדה) שלך עלול להרגיש שהוא כשיר פחות מאחרים ולהסתובב עם דימוי עצמי נמוך שנוטה להתקשר לדברים רבים כמו קושי בלימודים, מראה חיצוני, איך שהוא מסתדר בספורט ובאיזו קלות הוא מכיר חברים חדשים. אפשר להגיד שהוא חווה קושי, תסכול ואכזבה.אנחנו נעזור לילד שלכם למצוא את ה"מיוחד" שהוא (כן , כן.. כל אדם הוא מיוחד ועולם ומלואו), ולמצוא את החוזקות שלו. כשהוא יהיה מחובר למיוחד שבו, הוא יאמין יותר בעצמו והוא יפעל ממקום רגוע יותר וקשוב יותר לגבי עצמו ולסביבה שלו. וזה מה שישפיע עליו לאורך כל חייו.

התכנית לעיצוב החיים

01/01/2019

בוא להבין מה "הסיפורים" שמנהלים אותך, למצוא את המיוחד שבך ולנצל את המתנות שקיבלת על מנת לחיות את חייך ממקום של חופש ועוצמה. רוצה להפוך את החיים מחוויה של נטל ודאגה לחוויה של הנאה והתרגשות? רוצה לקבל כלים ליחסים טובים יותר עם הילדים? רוצה לקבל עזרה להחזיר את הניצוץ לזוגיות? מטרת הסדנה הינה להעביר את המשתתפים תהליך שלם ומובנה שבו הם עוצרים לרגע "את מרוץ החיים" ואת הטיפול בעניינים השותפים ויוצאים למסע של גילוי האפשרויות שלהם והמציאות העתידית שהם רוצים ליצור בעבור עצמם. במהלך התוכנית נחבר את המשתתפים להבנה שיש בידם את היכולת לעצב ולהוביל את העתיד שלהם וניתן להם את הכלים לעשות זאת.

הסדנה לעיצוב החיים והעסק

01/01/2019

"כי אתה זה העסק והעסק זה אתה"
אנו מאמינים שזה "אותו הבן אדם" שמתפקד בעסק ובחיים האישיים שלו. שהמעלות אבל גם החסרונות שלו מובילות אותו בדרך "לחיות את החלום". לכן, בכול שלב בסדנה אנחנו קודם כול נוגעים בפן האישי ורק אחר כך עושים את ההשלכות גם להקשר העסקי. הסדנה נותנת מענה כולל ותפורה לפי הצרכים המיוחדים ליזמים ובעלי עסקים קטנים. כול זאת בהובלה ובליווי של 2 אנשים שהיו שם, חוו את זה, עמדו בפני החלטות דומות והתמודדו בפני אותם פרשות דרכים כמוך.

לסיום - במקום שיש רצון תמיד ישנה גם דרך. אם יש לך מטרה מסוימת ויש משהו אשר מונע ממך להגיע אל המטרה - נשמח לחשוב ביחד איך לגרום לזה לקרות!s