הצהרת נגישות

הצהרת נגישות

אנו רואים בכל הגולשים חשובים במידה שווה ועל כן הקדשנו זמן ומאמץ על מנת להתאים את האתר שלנו לכלל האוכלוסייה. משמח אותנו שכעת כל הגולשים באתר יוכלו ליהנות מעולם התוכן של EWISE בנוחות ובקלות.

למטרה זו אנו משתמשים בתוסף נגישות המותאם למערכות הניהול WordPress של עמית מורנו. תוסף הנגישות עבר ב EWISE את ההתאמות הייחודיות על מנת להתאימו לאתר בו אתם גולשים.

כמובן שהאתר עומד בדרישה בהתאם לחוק שוויון זכויות עם מוגבלות תשנ"ח – 1998, שעבר שינוי בדצמבר 2012, אז נכנסו לתוקפן התקנות בנושא אתר נגיש (סעיף 35 לחוק), לפיו על כלל האתרים להיות נגישים.

אתר אינטרנט נגיש נדרש לעמוד בהנחיות התקן הישראלי לנגישות 5568 של מכון התקנים, המבוסס על התקן הבינלאומי (Web Content Accessibility Guidelines 2.0) של גוף התקינה הבין-לאומי W3C World Wide Web Consortium.

באתרים ש EWISE פיתחה הוכנסו הרכיבים הבאים:

  • התאמה לעבודה ברזולוציות שונות – רספונסיביות של האתר.
  • תצוגה ברורה של רכיבי האתר.
  • התאמת האתר לדפדפנים שונים.
  • אפשרות לשינוי גודל הגופן, הגדלה והקטנה, בכל דפי האתר.
  • ניגודיות כהה – עבור כבדי ראייה.
  • ניגודיות בהירה – עבור כבדי ראייה.
  • ביטול צבעים והפיכת הצבעים לשחור לבן – עבור כבדי ראייה.
  • ניווט בדפי האתר בעזרת המקלדת בלבד.
  • פונט קריא- מחליף את הפונט לפונט אחיד לאורך כל האתר.
  • קו תחתון לקישורים- מדגיש בעזרת קו סימון את הקישורים באתר.

סייגים להנגשה

כאמור, עשינו עבור הגולשים את מירב המאמצים על מנת להנגיש את תכני האתר. התייחסנו בין היתר לתוכן הטקסטואלי, כותרות, תמונות, וידאו ועוד…
יחד עם זאת, יכול להיות שבכל זאת פספסנו משהו ועל כן ישנם חלקים באתר שאינם נגישים דיים. במקרה ונתקלתם בחוסר נגישות, אנו מתנצלים ומבקשים את סליחתכם.

בנימה זו, נשמח ונודה לכם מאד אם תוכלו לעזור לנו להנגיש את האתר עבור כלל הגולשים. אם נתקלתם בתוכן באתר שאינו מונגש, נשמח שתודיעו לנו ואנחנו נעשה את כל המאמצים כדי לפתור את הבעיה.
אנו תמיד שואפים לשפר ולייעל את נגישות האתר ושואפים להגיע לכלל האוכלוסייה.
בהזדמנות זו גם נאחל לכם המשך גלישה נעימה באתר ומצפים לראותכם כאן שוב!

הסדנה לעיצוב החיים והעסק

10/06/2018

"כי אתה זה העסק והעסק זה אתה"
אנו מאמינים שזה "אותו הבן אדם" שמתפקד בעסק ובחיים האישיים שלו. שהמעלות אבל גם החסרונות שלו מובילות אותו בדרך "לחיות את החלום". לכן, בכול שלב בסדנה אנחנו קודם כול נוגעים בפן האישי ורק אחר כך עושים את ההשלכות גם להקשר העסקי. הסדנה נותנת מענה כולל ותפורה לפי הצרכים המיוחדים ליזמים ובעלי עסקים קטנים. כול זאת בהובלה ובליווי של 2 אנשים שהיו שם, חוו את זה, עמדו בפני החלטות דומות והתמודדו בפני אותם פרשות דרכים כמוך.

הרצאה - מעבר לקצה

01/09/2018

"בואו להפוך להיות הגרסה הכי טובה של עצמכם"
אוסנת וצחי קריזה פותחים את הלב ומציעים לראשונה חוויה ייחודית, מלאת אנרגיות, ומעוררת השראה. המפגש שזור בסיפור החיים המדהים של הזוג ותגרום לכם להסתכל על החיים שלכם בצורה חדשה שלא חשבתם שאפשרית...

הסדנה לעיצוב החיים

10/06/2018

אוסנת וצחי קריזה שמחים להזמין אותך לחוויה עמוקה, רוחנית ומעשית, סדנה ייחודית בת 6 מפגשים שהיא למעשה מסע פנימה, אל תוך עצמך. מסע בו נאיר את הדרך אל עבר התכלית הייחודית שלך בעולם ונצייד אותך בכלים פרקטיים להמשך החיים.

לסיום - במקום שיש רצון תמיד ישנה גם דרך. אם יש לך מטרה מסוימת ויש משהו אשר מונע ממך להגיע אל המטרה - נשמח לחשוב ביחד איך לגרום לזה לקרות!s