הצהרת נגישות

הצהרת נגישות

אנו רואים בכל הגולשים חשובים במידה שווה ועל כן הקדשנו זמן ומאמץ על מנת להתאים את האתר שלנו לכלל האוכלוסייה. משמח אותנו שכעת כל הגולשים באתר יוכלו ליהנות מעולם התוכן של EWISE בנוחות ובקלות.

למטרה זו אנו משתמשים בתוסף נגישות המותאם למערכות הניהול WordPress של עמית מורנו. תוסף הנגישות עבר ב EWISE את ההתאמות הייחודיות על מנת להתאימו לאתר בו אתם גולשים.

כמובן שהאתר עומד בדרישה בהתאם לחוק שוויון זכויות עם מוגבלות תשנ"ח – 1998, שעבר שינוי בדצמבר 2012, אז נכנסו לתוקפן התקנות בנושא אתר נגיש (סעיף 35 לחוק), לפיו על כלל האתרים להיות נגישים.

אתר אינטרנט נגיש נדרש לעמוד בהנחיות התקן הישראלי לנגישות 5568 של מכון התקנים, המבוסס על התקן הבינלאומי (Web Content Accessibility Guidelines 2.0) של גוף התקינה הבין-לאומי W3C World Wide Web Consortium.

באתרים ש EWISE פיתחה הוכנסו הרכיבים הבאים:

  • התאמה לעבודה ברזולוציות שונות – רספונסיביות של האתר.
  • תצוגה ברורה של רכיבי האתר.
  • התאמת האתר לדפדפנים שונים.
  • אפשרות לשינוי גודל הגופן, הגדלה והקטנה, בכל דפי האתר.
  • ניגודיות כהה – עבור כבדי ראייה.
  • ניגודיות בהירה – עבור כבדי ראייה.
  • ביטול צבעים והפיכת הצבעים לשחור לבן – עבור כבדי ראייה.
  • ניווט בדפי האתר בעזרת המקלדת בלבד.
  • פונט קריא- מחליף את הפונט לפונט אחיד לאורך כל האתר.
  • קו תחתון לקישורים- מדגיש בעזרת קו סימון את הקישורים באתר.

סייגים להנגשה

כאמור, עשינו עבור הגולשים את מירב המאמצים על מנת להנגיש את תכני האתר. התייחסנו בין היתר לתוכן הטקסטואלי, כותרות, תמונות, וידאו ועוד…
יחד עם זאת, יכול להיות שבכל זאת פספסנו משהו ועל כן ישנם חלקים באתר שאינם נגישים דיים. במקרה ונתקלתם בחוסר נגישות, אנו מתנצלים ומבקשים את סליחתכם.

בנימה זו, נשמח ונודה לכם מאד אם תוכלו לעזור לנו להנגיש את האתר עבור כלל הגולשים. אם נתקלתם בתוכן באתר שאינו מונגש, נשמח שתודיעו לנו ואנחנו נעשה את כל המאמצים כדי לפתור את הבעיה.
אנו תמיד שואפים לשפר ולייעל את נגישות האתר ושואפים להגיע לכלל האוכלוסייה.
בהזדמנות זו גם נאחל לכם המשך גלישה נעימה באתר ומצפים לראותכם כאן שוב!

תכנית ההכשרה לגיבורי על

31/12/2018

בתפיסה שלנו, "המבוגר שאני לא באמת שכח את הילד שהייתי", ולכן מאוד משמעותי לנו כהורים לייצר אפשרות בה הילד שלנו לומד לברוא את המציאות של עצמו. לומד איך לשנות את התפיסה שלו את עצמו והכי הכי - לחזק את האמונה שלו בעצמו. וככל שיותר מוקדם, כך יותר טוב. בגיל הזה הילד (או הילדה) שלך עלול להרגיש שהוא כשיר פחות מאחרים ולהסתובב עם דימוי עצמי נמוך שנוטה להתקשר לדברים רבים כמו קושי בלימודים, מראה חיצוני, איך שהוא מסתדר בספורט ובאיזו קלות הוא מכיר חברים חדשים. אפשר להגיד שהוא חווה קושי, תסכול ואכזבה.אנחנו נעזור לילד שלכם למצוא את ה"מיוחד" שהוא (כן , כן.. כל אדם הוא מיוחד ועולם ומלואו), ולמצוא את החוזקות שלו. כשהוא יהיה מחובר למיוחד שבו, הוא יאמין יותר בעצמו והוא יפעל ממקום רגוע יותר וקשוב יותר לגבי עצמו ולסביבה שלו. וזה מה שישפיע עליו לאורך כל חייו.

התכנית לעיצוב החיים

01/01/2019

בוא להבין מה "הסיפורים" שמנהלים אותך, למצוא את המיוחד שבך ולנצל את המתנות שקיבלת על מנת לחיות את חייך ממקום של חופש ועוצמה. רוצה להפוך את החיים מחוויה של נטל ודאגה לחוויה של הנאה והתרגשות? רוצה לקבל כלים ליחסים טובים יותר עם הילדים? רוצה לקבל עזרה להחזיר את הניצוץ לזוגיות? מטרת הסדנה הינה להעביר את המשתתפים תהליך שלם ומובנה שבו הם עוצרים לרגע "את מרוץ החיים" ואת הטיפול בעניינים השותפים ויוצאים למסע של גילוי האפשרויות שלהם והמציאות העתידית שהם רוצים ליצור בעבור עצמם. במהלך התוכנית נחבר את המשתתפים להבנה שיש בידם את היכולת לעצב ולהוביל את העתיד שלהם וניתן להם את הכלים לעשות זאת.

הסדנה לעיצוב החיים והעסק

01/01/2019

"כי אתה זה העסק והעסק זה אתה"
אנו מאמינים שזה "אותו הבן אדם" שמתפקד בעסק ובחיים האישיים שלו. שהמעלות אבל גם החסרונות שלו מובילות אותו בדרך "לחיות את החלום". לכן, בכול שלב בסדנה אנחנו קודם כול נוגעים בפן האישי ורק אחר כך עושים את ההשלכות גם להקשר העסקי. הסדנה נותנת מענה כולל ותפורה לפי הצרכים המיוחדים ליזמים ובעלי עסקים קטנים. כול זאת בהובלה ובליווי של 2 אנשים שהיו שם, חוו את זה, עמדו בפני החלטות דומות והתמודדו בפני אותם פרשות דרכים כמוך.

לסיום - במקום שיש רצון תמיד ישנה גם דרך. אם יש לך מטרה מסוימת ויש משהו אשר מונע ממך להגיע אל המטרה - נשמח לחשוב ביחד איך לגרום לזה לקרות!s